Shporta

PURPLE MIDI DRESS

PURPLE MIDI DRESS
PURPLE MIDI DRESS
-57 %
PURPLE MIDI DRESS
PURPLE MIDI DRESS
PURPLE MIDI DRESS
€9.99
€23.00

  Opcionet

  CHIFFON PURPLE MIDI DRESS.


  KUJDES

  LARJET NE TEMPERATURE TE ULETA DHE PROGRAMET E BUTA TE CENTRIFUGIMIT JANE ME DELIKATE ME VESHJET DHE DUKE NDIHMUAR NE RRUAJTJEN E NGJYRES SE PRODUKTIT. 

  TE LAHET ME MAKINE NE MAKS. 30 °C.

  BLACK CROP TOP BLACK CROP TOP
  -50 % Në stok
  COTTON CROP TOP.KUJDESLARJET NE TEMpERATURE TE ULETA DHE PROGRAMET E BUTA TE CENTRIFUGIMIT JANE ME DELIKATE ME VESHJET DHE DUKE NDIHMUAR NE RRUAJTJEN ..
  €3.00 €6.00
  MINI PLAID DRESS MINI PLAID DRESS
  Nuk ka në stok
  WHITE AND BEIGE PLAID MİNİ DRESS.KUJDESLARJET NE TEMPERATURE TE ULETA DHE PROGRAMET E BUTA TE CENTRIFUGIMIT JANE ME DELIKATE ME VESHJET DHE DUKE NDIHM..
  €23.00
  ORANGE MINI DRESS WITH PUFF SLEEVES AND EXCELLENT QUALITY.KUJDESLARJET NE TEMPERATURE TE ULETA DHE PROGRAMET E BUTA TE CENTRIFUGIMIT JANE ME DELIKATE ..
  €8.99 €18.00