Shporta

ORANGE MINI CHIFFON DRESS

ORANGE MINI CHIFFON DRESS
-33 %
ORANGE MINI CHIFFON DRESS
€16.00
€24.00

  Opcionet

  Dress made of chiffon. Long sleeves and wrap-style front with knot fastening.
  KUJDES

  LARJET NE TEMPERATURE TE ULETA DHE PROGRAMET E BUTA TE CENTRIFUGIMIT JANE ME DELIKATE ME VESHJET DHE DUKE NDIHMUAR NE RRUAJTJEN E NGJYRES SE PRODUKTIT. 

  TE LAHET ME MAKINE NE MAKS. 30 °C.

  BROWN CROP TOP
  Nuk ka në stok
  LONG SLEEVES BROWN AND BEIGE CROP TOP.KUJDESLARJET NE TEMpERATURE TE ULETA DHE PROGRAMET E BUTA TE CENTRIFUGIMIT JANE ME DELIKATE ME VESHJET DHE DUKE ..
  €12.00